Doda, wywiad dla Skarbimierz Info Witam zaglądających na Skarbimierz Info , to właśnie dla Was Doda odpowiedziała na kilka pytań. Przypominam o koncercie Virgin, który odbędzie się 30.09.2006 na placu przed Urzędem Gminy.
– Czy wiesz, że zagracie 30.09.2006 swój koncert w miejscu, gdzie znajdowało się jedno z największych lotnisk wojskowych w Europie? Może znasz tutejszą okolice Wink

– Nie miałam o tym pojęcia, ale teraz już wiem. Pewnie powiem o tym na koncercie. Waszych okolic niestety nie znam, ale kiedy będę już na emeryturze, bardzo chętnie tu przyjadę i pozwiedzam Wasze lotnisko.

– W Skarbimierzu Os. nazwy ulic pochodzą od drzew np. ul.Akacjowa, Brzozowa. Jakie jest Twoje ulubione drzewo?

– Drzewko Szczęścia. A poważnie to lubię wszystkie drzewa. Las mnie uspokaja i wycisza. Drzewa mają bardzo pozytywną energię, którą lubię chłonąć. Szkoda, że nie mam na to wiele czasu…

– W czasie śpiewania której piosenki odczuwasz największe emocje?

– Przez cały koncert odczuwam wielkie, nieprawdopodobne emocje, a najbardziej przeżywam te utwory, których teksty zainspirowane są moimi prawdziwymi przeżyciami. Ostatnią taką piosenką jest nasz najnowszy przebój „Szansa”, który powstał tuż po tym, jak uciekłam z wózka inwalidzkiego – w kwietniu tego roku.
Przeszłam wtedy bardzo poważną operację kręgosłupa, która uratowała mi życie.

– Który z koncertów zapamiętałaś najbardziej? 

– Było ich tak wiele, że nie jestem w stanie wyróżnić jednego.

– Czy była ostatnia sytuacja, która rozbawiła Cię do łez Smile

– Jestem bardzo wesołą i pogodną osobą, a więc śmieję się bardzo często i gęsto. Nie pamiętam sytuacji, która rozbawiła mnie do łez, ponieważ jest ich naprawdę wiele. Bardzo bawią mnie dowcipy opowiadane przez chłopaków z Virgin. Nie wszystkie oczywiście są cenzuralne czy smaczne i pewnie dlatego są takie śmieszne.

Dziękuję za odpowiedzi na pytania i udostępnienie zdjęć. Życzę sukcesów, szczególnie podczas zbliżających się koncertów w USA i Kanadzie.