Firma sprzątająca Warszawa

Firma sprzątająca Warszawa

System Serwis to profesjonalna firma sprzątająca z ponad 20-letnim doświadczeniem. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do właścicieli biur i innych obiektów wielkopowierzchniowych w Warszawie oraz bliskich okolicach.

System Serwis to rzetelna firma sprzątająca (Warszawa), która oferuje kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych, czyli przede wszystkim:

  • serwisy całodzienne i doraźne o różnej specyfice;
  • dokładne mycie podłóg i odkurzanie wykładzin;
  • usuwanie kurzu nawet z trudno dostępnych powierzchni;
  • mycie i dezynfekowanie łazienek i armatury sanitarnej;
  • wynoszenie i segregację śmieci;
  • wymianę mat wejściowych;
  • mycie okien wewnątrz i z zewnątrz budynku;
  • pranie wykładzin dywanowych;
  • inne prace dodatkowe, np. podlewanie kwiatów, sprzątanie poremontowe, czyszczenie ekspresu do kawy czy mycie naczyń.

Co ważne, wszystkie powyższe usługi mogą zostać zlecone w godzinach dostosowanych do klienta i mogą odbywać się regularnie, bądź okresowo. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala na zaplanowanie prac porządkowych w czasie, gdy w biurze nie przebywają pracownicy.

Firma sprzątająca Warszawa SYSTEM SERWIS – dlaczego warto?

Firma System Serwis to dostawca najwyższej jakości usług z zakresu sprzątania powierzchni biurowych w Warszawie i okolicach. Pracownicy do każdego zlecenia podchodzą w pełni indywidualnie, a powierzone prace wykonują sumiennie i uczciwie. Solidne zaplecze techniczne, najlepsze środki czystości i wieloletnie doświadczenie pracowników System Serwis pozwala na osiąganie doskonałych efektów, które utrzymują się długofalowo.

Ta firma sprzątająca Warszawa to jeden z liderów na lokalnym rynku, o czym świadczy imponujące grono zadowolonych klientów. Satysfakcja klienta jest tutaj absolutnym priorytetem, dlatego System Serwis wciąż prężnie się rozwija.

Firma sprzątająca Warszawa SYSTEM SERWIS – dyskrecja to podstawa

Interesuje Cię solidna i sprawdzona firma sprzątająca Warszawa, która jednocześnie nie będzie zaburzać koncentracji i samopoczucia Twoich pracowników? Rekomendujemy skorzystanie z usług System Serwis. Sprzątanie odbywa się wówczas w godzinach ustalanych indywidualnie, a jeśli nie ma możliwości realizacji zleconych prac w czasie, gdy biuro jest puste, pracownicy System Serwis starają się być możliwie najbardziej dyskretni.

Firma sprzątająca Warszawa System Serwis to gwarancja sprawnego, wydajnego i efektywnego serwisu sprzątającego w każdym biurze – niezależnie od jego specyfiki, powierzchni i położenia!