Nowa wersja strony Skarbimierz Info

Nowa wersja strony Skarbimierz Info

Witam!

Po dłuższej przerwie przyszła pora na odświeżenie strony http://www.skarbimierz-osiedle.yoyo.pl Poniżej przeczytacie, na czym będzie to polegało i jaki będzie miało przebieg. Zanim przejdę do opisu tego procesu chcę napisać kilka zdań, które przybliżą Wam nową wersję oraz idee tej strony.

Dosyć długo zastanawiałem się, co zrobić ze stroną skarbimierz-osiedle. Było (i nadal jest) kilka powodów, które mnie „blokują”, pomimo to postanowiłem nadal rozwijać to miejsce.

 

Podstawowa sprawa to serwer, na którym znajduje się strona. Hosting jest darmowy z tego powodu jest wiele ograniczeń natury technicznej (nie będę szczegółowo opisywał całej sytuacji) oraz „wizualnej”. Duża liczba reklam, które denerwują i zwalniają działanie strony zniechęcają do odwiedzin, wiem o tym. Niestety w obecnej sytuacji nic nie mogę zrobić. Temat darmowego hostingu to rzeka wielka jak Nil, niestety.

Sytuacja może jednak się zmienić na lepsze – jestem takiej myśli. Co może spowodować zmiany związane z serwerem? Jest jedno „magiczne słowo” – SPONSOR.

Zostań sponsorem – co z tym się wiąże i „ile można stracić? NIC NIE STRACISZ, JEDYNIE ZYSKASZ! Czy to się komuś podoba czy nie, strona istniej od dość dawna i znajduje się na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach. Sprawdź Sam/a wpisując frazy związane ze Skarbimierzem Osiedle. Jednym słowem – atrakcyjna propozycja dla lokalnych firm! Sponsor dostanie dożywotnio miejsce na swoją reklamę, która będzie umieszczona w widocznym miejscu. Po szczegóły odsyłam do formularza kontaktowego gdzie można zadać pytanie.

Pierwsze kroki do poprawy sytuacji

Cała strona jest w trakcie aktualizacji. Zastąpi ją nowsza wersja skryptu, już niedługo będziecie z niego mogli skorzystać. Zostaną rozesłane e-maile do potencjalnych sponsorów, oczywiście napiszę, kto i jak zareagował na propozycję współpracy.

Mam nadzieję, że już niedługo będziesz mógł przeglądać tą stronę bez natarczywych reklam oraz będzie to Twoje źródło lokalnych informacji o Skarbimierzu Osiedle.

 

Pozdrawiam