kraftfoods

Już 8 grudnia podczas Świątecznej Iluminacji Brzegu, miasto rozbłyśnie 40 tysiącami światełek, symbolizujących 40 tysięcy mieszkańców.

Przywilej uroczystego włączenia Świątecznej Iluminacji i główna nagroda – bilet do słodkiego świata jednej z fabryk Kraft Foods w Skarbimierzu – przypadnie zwycięzcy konkursu na „Wielkiego Rozświetlacza Brzegu”. Konkurs rusza już 12 listopada i potrwa tylko 7 dni.

Zwycięzca oprócz niezwykłego tytułu otrzyma przywilej włączenia świątecznej iluminacji i bilet do słodkiego świata jednej z fabryk Kraft Foods w Skarbimierzu.

• Czy chcesz dokonać czegoś niezwykłego?
• Chcesz by dowiedziało się o tym tysiące osób?
• Czy masz w sobie na tyle pozytywnej energii by rozpalić całe miasto?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na te pytania to weź udział w Konkursie na „Wielkiego Rozświetlacza Brzegu” i włącz te święta z Kraft Foods.

Wystarczy przesłać w terminie od 12 do 18 listopada br. na adres konkurs@agencjalime.pl swoje uzasadnienie powodu, dla którego to właśnie do Ciebie powinien trafić tytuł „Wielkiego Rozświetlacza Brzegu”.

Autor zwycięskiej wypowiedzi otrzyma nagrodę główną – miano „Wielkiego Rozświetlacza Brzegu” i możliwość uroczystego włączenia 40 tysięcy świątecznych światełek. Dodatkowo firma Kraft Foods zabierze zwycięzcę z dwójką znajomych na wyjątkowo słodką wycieczkę do jednej z fabryk Kraft Foods w Skarbimierzu.

Więcej informacji na stronie konkursowej.