Magazyny w Skarbimierzu i okolicach

Poszukujesz informacji w obszarze magazyny Skarbimierz? Przeczytaj nasz krótki informator na ten temat. Podpowiadamy, gdzie znajdują się hale magazynowe w Skarbimierzu oraz przedstawiamy oferty wynajmu i sprzedaży magazynów.

Centrum Dystrybucyjne Regionu Brzeg – Biedronka

W magazynie w Skarbimierzu należącym do sieci sklepów Biedronka pracują osoby odpowiedzialne za dostarczanie produktów do sklepów z całego regionu. Pracownicy magazynu centrum dystrybucyjnego mają za zadanie dbać o jakość i świeżość przekazywanych dalej towarów. Magazyn ten jest jednym z szesnastu tego typu centrów sieci Biedronka w Polsce i mieści się przy ulicy Biedronkowej 1.

Magazyny do wynajęcia w Skarbimierzu

Szukasz magazynu w Skarbimierzu? Chcesz wynająć halę o dużej powierzchni? Sprawdź ofertę magazynu przy ulicy Kasztanowej 21. Magazyn przedstawiony w ogłoszeniu ma powierzchnię 245 m². Oferta obejmuje wynajem całości lub części powierzchni magazynu. Na terenie magazynu znajdują się: biura, toalety, pomieszczenia socjalne, hale magazynowe i hole. Lokal posiada dostęp do mediów, wody i prądu. Pomieszczenia biurowe i socjalne mają ogrzewanie gazowe. Kompleks mieści się w rejonie przemysłowym, ale poza centrum. Lokalizacja magazynu pozwala na dogodny dojazd do Opola i Dolnego Śląska. Polecamy regały magazynowe metalowe od Log-System.

Magazyn na sprzedaż w Brzegu

W położonym nieopodal Skarbimierza Brzegu znajduje się magazyn na sprzedaż. Inwestycja ma niebagatelną powierzchnię 2 175 m² i mieści się w okolicach Obwodnicy Miejskiej oraz w pobliżu autostrady A4. Hale mają charakter magazynowo-produkcyjny, znajdują się w nich pomieszczenia biurowe, socjalne i myjnia.