Meble Skarbimierz

Chcesz kupić dobre meble w Skarbimierzu? Urządzasz dom lub mieszkanie i szukasz mebli kuchennych, biurowych, do sypialni czy salonu? Zapoznaj się z naszymi poleceniami i dowiedz się, komu zlecić wykonanie mebli w Skarbimierzu i okolicach.

Meble ART-DOM Jacek Iżewski w Skarbimierzu

Firma ART-DOM produkująca meble prowadzona jest przez pana Jacka Iżewskiego. Choć działalność prowadzona jest od kilku lat, pasję tworzenia mebli właściciel rozwija już od 1993 roku. Kilkanaście lat doświadczenia przekłada się na produkcję najwyższej jakości mebli. Wykonywane są one tylko na zamówienie klientów. Meble cechuje oryginalność i świetny styl. Produkty firmy ART-DOM są również praktyczne, ergonomiczne i niezwykle trwałe. Oferowane są estetyczne meble kuchenne, salonowe, biurowe, łazienkowe, do jadalni i przedpokoju. Klienci mogą wybierać spośród zestawów klasycznych i nowoczesnych. Meble ART-DOM Skarbimierz zdobione są witrażami, eleganckimi profilami, oryginalnymi okuciami. Do dyspozycji klientów jest szeroki wachlarz kolorów i wzorów mebli. Wyposażenie kuchni, biura czy salonu może być wykonane z drewna, płyty MDF, lakieru, płyty laminowanej i aluminium.

Oprócz mebli biurowych, kuchennych i dziennych firma oferuje także grafiki na szkle i szkło barwione typu lacobel. Firma Meble ART-DOM w Skarbimierzu proponuje klientom doradztwo w tym zakresie, projekt zdobień oraz montaż szklanych paneli. Grafiki są świetnym uzupełnieniem mebli kuchennych, ale także łazienek, biur czy salonów.

Nina Meble w Brzegu

Drugą firmą oferującą zakup mebli w okolicach Skarbimierza jest sklep Nina. Można tutaj kupić funkcjonalne meble biurowe i piękne zestawy kuchenne. Ponadto sklep oferuje meble do pracowni, pokoju, salonu i przedpokoju. Nina to także nowoczesne i klasyczne meble na wymiar. Kupisz tutaj pojemne szafy, oryginalne stołki, wygodne biurka i finezyjne półki na indywidualne zamówienie. Firma zajmuje się nie tylko produkcją mebli, ale także formatowaniem i okleinowaniem płyt meblowych. Możliwa jest również wizualizacja 3D mebli oraz pomieszczeń. Sklep oferuje transport mebli w Skarbimierzu, Brzegu i okolicach.

Szukając mebli w Skarbimierzu zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa ART-DOM oraz sklepu Nina Meble. Znajdziesz tutaj piękne meble kuchenne, meble biurowe, szafy, półki i dodatki niezbędne podczas wyposażania wnętrz.