Rozkład jazdy Skarbimierz

Dla mieszkańców i przybywających tutaj turystów najważniejsze znaczenie ma komunikacja na trasie Brzeg – Skarbimierz. Rozkład jazdy Brzeg – Skarbimierz można znaleźć na stronach internetowych przewoźników oraz korzystając z wyszukiwarek połączeń.

Rozkład jazdy autobusów Brzeg – Skarbimierz

Rozkład jazdy autobusów Brzeg – Skarbimierz to jedna z najczęściej wyszukiwanych przez tutejszych mieszkańców informacji. Nic w tym dziwnego, ponieważ Brzeg jest najbliżej położonym od Skarbimierza miastem. Wybierając się do Brzegu, można skorzystać z Państwowej Komunikacji Samochodowej. Rozkład jazdy PKS na trasie Brzeg – Skarbimierz znajdziemy na stronie z wyszukiwarką połączeń. Przystankiem startowym jest Plac Dworcowy PKS w Brzegu. Później autobus przemierza trasę przez ulice: Piastowską, Chrobrego, A. Krajowej, Chocimską oraz Konopnickiej 1 i 2. Następnie zatrzymuje się na dwóch przystankach w Skarbimierzu: Skarbimierz 36 i Skarbimierz 26. Na koniec wjeżdża do Skarbimierza Osiedle, gdzie ma trzy przystanki: na ulicy Parkowej, Akacjowej i końcowy na pętli, również przy ulicy Akacjowej. Pierwszy autobus odjeżdża z Brzegu o godzinie 04:37. Następne połączenia wykonywane są o godzinach: 09:07, 09:47, 11:27, 12:22, 13:02, 13:37,14:52 i 16:42. Ostatni autobus wyjeżdża o godzinie 20:37. Dostępna jest również alternatywna linia autobusowa na trasie Brzeg – Skarbimerz Osiedle. Połączenia te wykonywane są tylko trzy razy dziennie o godzinach: 05:17, 19:27 i 21:27.Autobusy Brzeg – Skarbimierz wyruszają z Placu PKS i zatrzymują się na następujących przystankach w Brzegu: ulica Piastowska, Chrobrego, A. Krajowej, Chocimska, Konopnickiej 1 i 2. Potem trasa przebiega przez Skarbimierz Osiedle. Tam autobus zatrzymuje się na przystankach: Biedronka, Keiper, CPN, ul. Akacjowa i ul. Akacjowa Pętla.

MPK Brzeg

Z Brzegu do Skarbimierza można również dotrzeć korzystając z autobusów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Dla podróżnych dostępna jest linia nr 2, która przystanek początkowy ma w Pawłowie, a później przejeżdża ulicą Sikorskiego w Brzegu. Kolejne przystanki to: ul. Łokietka, Szkolna, Plac Dworcowy PKS, ul. Piastowska, ul. Chrobrego, ul. A. Krajowej, ul. Chocimska, ul. Konopnicka 1 i 2. Następnie MPK Brzeg autobus linii nr 2 wjeżdża do Skarbimierza, a potem do Skarbimierza Osiedle. Trasę kończy podobnie jak autokar PKS, czyli na pętli przy ul. Akacjowej.